• Slider-
 • Slider-
 • Slider-
 • Slider-
 • Slider-
 • Slider-
informacja o Euro-Projekt wodomierze, ciepłomierze, akcesoria do wodomierzy sensus

Kim jesteśmy

Firma EURO-PROJEKT Belcik Jerzy w Katowicach powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie opomiarowania wody i energii cieplnej. Rozwiązywanie problemów opomiarowania wody oraz optymalny dobór wodomierzy za pomocą monitoringów, to jedne z priorytetów działalności firmy.

EURO - PROJEKT autoryzowany partner SENSUS .

Gawrantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy która oferuje wodomierze mieszkaniowe, przemysłowe, ciepłomierze, a także akcesoria do wodomierzy.

Wodomierze firmy Sensus są przystosowane do systemu zdalnego odczytu, który również posiadamy w swojej ofercie.

 

Sprawdź nasza pełna ofertę

Wodomierze domowe, mieszkaniowe, przemysłowe

Oferowane przez nas wodomierze przeznaczone są do mieszkań, domów oraz przemysłu. W ofercie znajdują się: wodomierze suchobieżne, mokrobieżne, jednostrumieniowe, wielostrumieniowe i śrubowe.

systemy zdalnych odczytów ciepłomierze i wodomierze

Sprzedawane przez nas systemy zdalnego odczytu umożliwiają odczytywanie wskazań wodomierzy i ciepłomierzy poprzez fale radiowe. Następnie możesz je odczytać za pomocą oprogramowania na dowolnej stacji roboczej.

Elektroniczne urządzenia peryferyjne sensus

Sprzedaż niezbędnych urządzeń potrzebnych do odczytu informacji pobieranych z wodomierzy marki sensus. Oferujemyjemy nadajniki impulsów, rejestratory cyfrowe oraz przetworniki częstotliwości FM-1 lub FM-2.

Ciepłomierze sensus

Oferujemy ciepłomierze mechaniczne oraz ultradżwiękowe pozwalające obliczać ilość zużytego ciepła. Nowoczesne ciepłomierze sensus w precyzyjny i niezawodny sposób pomagają opomiarować zużytą do ogrzewania energię w kilowatogodzinach lub megawatogodzinach.

system zabepieczeń, plomby

Pełna gama zabezpieczeń elementów złącznych wodomierzy, ciepłomierzy, grzejników przed ingerencją niepowołanych osób.W swojej ofercie mamy plomby magnetyczne, zatrzaskowe oraz plomby zwykłe.

Aktualności

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem aktualności ,w którym na bieżąco będziemy aktualizować informacje na temat naszych produktów oraz zamieszczać informacje z dziedziny montażu , zarządzania i monitoringu gospodarki wodnej.

 • Nowa strona euro-projekt.pl
  Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej Euro-projekt.pl. Jesteśmy przekonani, że jej układ oraz zawarte treści będą Państwu pomo ...
 • Akcesoria do wodomierzy
  Oferujemy Państwu szeroką gamę akcesoriów do oferowanych przez nas urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi śrubunki do w ...
 • iPerl - wodomierz statyczny
  W przeciwieństwie do dotychczas stosowanych wodomierzy elektromagnetycznych, w wodomierzu iPERL wykorzystano technologię szczątkowego pola magnetyc ...
Partnerzy